KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7473518
nr 747 3518
Gravyr
På sidentyg, 1700-tal, i senempire-ram, ramens innermått: 35x24
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.800 kr
måndag 19 mars 2012
kl 19:13:00
1.100 kr
1.100 kr
1.500 kr
3.500 kr
2.600 kr
3.400 kr
4.700 kr